Dünyanın en sessiz ve en az enerji tüketen sıradışı hava temizleme cihazı ile tanışın...

Bu konuda oldukça iddialı oluşumuza anlayış göstereceğinize eminiz. Zira hiçbir hava filtresi evinize ve işyerinize LifeAir’den daha sağlıklı iç mekan havası getiremez! Artık yepyeni bir dönem başlamış bulunmaktadır. Anlatacaklarımız bilimsel olarak kanıtlanmıştır.

Detaylar İçi Sayfayı Kaydırın.

Fiyat

Dünyanın en sessiz ve en az enerji tüketen hava temizleme cihazına kredi kartına taksit imkanı ile hemen sahip olabilirsiniz.

Özellikler

Tüm IonFlow hava temizleyici cihazlarında bulunan ortak avantajları burada inceleyebilirsiniz. Bu avantajları bir arada başka hiçbir yerde bulmazsınız. Her bir avantajı çok seveceksiniz..

Ultra İnce Parçacık Azaltımı

Yapılan test araştırmalarına göre LifeAir IonFlow hava temizleyicisi 0.007 mikrona kadar olan parçacıkları ortadan kaldırarak havanızı temizler.

Virüs, bakteri ve küf kokularına elveda.

LifeAir gebe, bebekler ve çocukları alerji, astım, KOAH, influenza, grip ve diğer enfeksiyonlara karşı koruyan en etkili hava temizliğini yapar.

Uykunuzu bölmeden sessizce çalışır.

Birçok hava temizleyicisi 35-80 desibel aralığında ses çıkarırken LifeAir sadece 21desibel ses çıkarmaktadır. Böylelikle siz uyumaya devam edebilirsiniz.

Filitre maliyetine son.

LifeAir ürünü ile pahalı bir filtre satın almanıza gerek yok, bunun yerine LifeAir'ın suda kolayca durulanan parçacığı sayesinde sürekli ekstra maliyet olmadan kullanabilirsiniz.

Sıfır ozon salınımı.

Ozon geleneksel olarak bir çok hava temizleyicisinin bir yan etkisidir, yani yüksek iyon üretimi, ozon seviyesini yükseltir. LifeAir'da ise böyle birşey söz konusu değildir.

Düşük enerji tüketimi.

LifeAir'in yenilikçi teknolojisi sayesinde IonFlow hava temizleyicisinin enerji tüketimi sadece 5W, diğer hava temizleyicilerine kıyasla oldukça düşüktür. 24 saat çalıştırmak için hiçbirşeyden kaçınmanıza gerek yok.

Peki bunu nasıl gerçekleştiriyoruz?

Negatif İyon Üretimi

01

LifeAir hava temizleme cihazı üst kısmından saniyede negatif iyonlara dönüşebilen milyonlarca negatif iyon üretilir ve 60 yada 50 metrekarelik alandaki havaya bu iyonlar sarmal bir şekilde salınır.

Negatif Yükleme

02

Havayı bir filtre vasıtasıyla emmek yerine, biz bir odada mevcut olan hava parçacıklarına – virüs , küf , alerjenler ve kaba toz– çok hafif düzeyde negatif yükleme yapıyoruz. Söz konusu yapılan işlem iyonlaşmadır.

Mıknatıs İle Toplama

03

Ve mıknatıs mantığı ile bizim pozitif yüklü parçacık toplama aleti, parçacıkları bu şekilde kendine çekmektedir. Devamlı olarak, sessizce, etkili bir biçimde ve ozona ihtiyaç duymadan!

Etkili biçimde ortadan kaldırır!

Sigara Dumanı

Trafik Kirliliği

Küf Kokusu

Pet Alerjisi

Virüs

Bakteri

Endüstriyel Kirlilik

Polen

Ürünleri Karşılaştır


LifeAir IonFlow Signature

LifeAir IonFlow Evolution

LifeAir IonFlow Evolution Gold
Zemin Kullanımı
Masa Kullanımı
Duvar Kullanımı
Koruyucu
Etki Alanı 650 sq ft/60 m2 540 sq ft/50 m2 540 sq ft/50 m2
Boyutlar 7,5x26 inches / 19x66 cm 7,5x23 inches / 19x59 cm 7,5x23 inches / 19x59 cm
Ağırlık 6,2 lbs / 2,8 kg 5,7 lbs / 2,7 kg 5,7 lbs / 2,7 kg
IonFlow Teknolojisi
Dekoratif Işık
Sıfır Ozon Salınımı
Ses Seviyesi 21 dB 21 dB 21dB
Enerji Tüketimi 5W 5W 5W
Hemen Sipariş Ver! Hemen Sipariş Ver! Hemen Sipariş Ver!

Geri Bildirimler

Müşterilerimizin söyledikleri, ürün hakkındaki en değerli bilgiyi sizlere verecektir. Bundan daha iyi bir kanıt elde edemezsiniz.

Karin van der Hoor,

23, Nisan 2017

"Noa artık ilaçları teneffüs etmek zorunda değil ve çok daha iyi uyuyor. Bazı zamanlar hala öksürük krizi yaşıyor ancak yeterli dinlenme süresine sahip olduğundan çok daha güçlü ve ilaç olmadan baş edebiliyor. " Hollanda

Mehmet Soyal,

10, Ocak 2017

"Yaklaşık 30 yıldır ilk defa, yazın gece öksürük krizi yaşamadım. Polen alerjimin belirtileri, yüksek polen dönemlerinde bile ortaya çıkmadı. " İzmir

Jeannette Petersen,,

15, Kasım 2016

"İlk gençliğimden bu yana mevsimsel saman nezlesi rahatsızlığı çektim. 20'li yaşların başından beri astım ataklarının komplikasyonu ilaç almadığım sürece yaz aylarında sık sık geceleri uykumumu bozuyordu. Bu yılın başlarında LifeAir hava temizleyicilerini yatak ve oturma odalarımıza aldık ve neredeyse 30 yılda ilk sefer yaz aylarında henüz bir gece krizi yaşamadık." Danimarka

Kevin Cole,

11, Şubat 2017

"Bazı ciddi solunum sıkıntısı çeken kızımız için aldık ve çok yardımcı oldu, ancak beklemediğimiz toza alerjisi olan oğlumuzun da yararlanması. Onun üzerindeki etki inanılmazdı. " ABD Askeri Üssü, Japonya