0 items - 0,00 ₺

Ürün Raporları ve Sonuçları

Birçok alanda bir çok teste tabi tutlarak ürünün faydaları ile ilgili olarak birçok sonuç elde edilmiştir. Bu sonuçları detaylı olarak inceleyebilirsiniz.

Hava temizleme cihazları içersinde en iyi sonuçlar Lifetree ürünlerinde elde edilmiştir. Bu ürünler sizler için hızlı bir çözüm ve sağlığınız için de önemli bir etken olacaktır. Bu konularda tüm bilgileri aşağıdaki raporlardan alabilirsiniz. Ayrıca [email protected] adresinden de dilediğiniz soruyu sorabilir yetkili arkadaşlarımızdan cevap alabilirsiniz.

banner

06_viru_blues

Lifetree ürünleri tüm bu sizin için sorun teşkil edecek durumları etkili bir şekilde üstesinden gelir ve size sadece rahat bir şekilde yaşamınızı sağlıkla sürdürmek kalır. Günlük yaşamımızda kaçamadığımız sigara dumanlarından, metropol şehirler için kaçınılmaz olan trafik kirliliğinden, evlerimizdeki sorunlardan küflerden, hayat arkadaşlarımız petlerin yaptığı alerjilerden, virüs ve bakterilerden, gelişen şehirleşme ile birlikte gelen endüstriyel kirlilikten ve yaz dönemine geçerken oluşan polenlerden sizleri arındırır.


Ultra İnce Parçacıkların giderilmesi ile ilgili olarak yapılan test sonuçları.
Havadaki tozların %90'ı 0.1 mikrondan daha küçüktür. Bu parçacıklar çok küçük olduğundan dolayı havada asılı kalırlar ve sağlığınıza çok zararlıdır. Lifetree ürünleri bu parçacıkları 0.007 mikron'a kadar etkili bir şekilde yok eder. Aşağıda bu konu ile ilgili olarak çalışmalar yapılmıştır. Bu test 0.1 Mikron ile 0.007 Mikrona kadar küçük parçacıklar arasında yapılmıştır.

06_viru_blues


Parçacık Bazlı Test Sonuçları

Bu test ile piyasadaki çoğu hava temizleme cihazının müdahale edemediği en küçük ve tehlikeli parçacıkları ortadan kaldırdığını görebilirsiniz. Test Raporu İçin Tıklayınız.
Lifetree ürünleri 2.5 mikron boyutlarındaki parçacıklar ile test edildi. 1 saat içersinde havadaki parçacıkların %96.6'sını etkili bir şekilde ortadan kaldırdı.Test Raporu İçin Tıklayınız.
Yanan mumlar, trafik, kömür santralleri, fosil yakıtlar gibi havayı kirleten parçacıklar üzerinde yapılan testin sonuçları.Test Raporu İçin Tıklayınız.
Sigara parçacıkları son derece tehlikelidir ve iki hafta süreyle havada asılı kalabilirler. 0.007 mikrona kadar olan parçacıkların temizlemek için gelişmiş cihazlar gerekir.Test Raporu İçin Tıklayınız.

Performans Bazlı Test Sonuçları

Bu test ile Lifetree ürünlerinin zamanla etkisinin kaybetmediğini görebilirsiniz. Tehlikeli parçacıkların gövdesine yapışmış olmasına rağmen hala verimli çalışıyor.Test Raporu İçin Tıklayınız.
Ortamı havalandırmadan önce Lifetree cihazlarını açmanız durumunda havadaki parçacıkların sayısı azalır.Test Raporu İçin Tıklayınız.
Stokholm şehir merkezinde mesai saatleri içersinde 20 dakika boyunca yapılan gerçek zamanlı test sonucu.Test Raporu İçin Tıklayınız.

Yapılan raporlar, mikropların etkin şekilde uzaklaştırmasının yanısıra ses seviyesi, enerji tüketimi, ozon üretimi gibi sonuçları sunar.
Liftree hava temizleme cihazları havadaki virüsün %97'den fazlasını nötralize etmek için bilimsel olarak kanıtlanmıştır! Virüsleri negatif iyon salınımı ile etkisiz hale getirir. Lifetree, alıştığınızın aksine birtakım avantajlar sunabilir. Sessiz, enerji açısından verimli, ozonsuz ve filitre masrafından uzak bir çalışma sunar. Lütfen daha detaylar için araştırmaları inceleyin.

06_viru_blues


Virüs Bazlı Test Sonuçları

7 yıllık uzun araştırmalar sonucunda Lifetree hava temizleyicisi havadaki virüsün %97'sini zararsız kıldığı ispatlanmıştır.Test Raporu İçin Tıklayınız.
Lifetree ürünlerinin küflerin büyümesini verimli bir şekilde azalttığı ve sadece 3 saat içinde küflerin %88 oranından ortadan kaldırdığını kanıtlıyor.Test Raporu İçin Tıklayınız.
Lifetree hava temizleme ürünleri bakterilerin %91.5'ini temizler.Test Raporu İçin Tıklayınız.

Performans Bazlı Test Sonuçları

Lifetree Hava temizleme cihazının diğer hava temizleme cihazları ile karşılaştırmalı raporu.Test Raporu İçin Tıklayınız.
Lifetree yüksek oranda negtif iyon üretir, bu nedenle çok etkili bir hava temizleme cihazıdır ve ozon içermez.Test Raporu İçin Tıklayınız.