0 items - 0,00 ₺

Ürünlerimiz Hakkında Sık Sorulan Sorular

Hava temizleme cihazlarımız hakkında aklınıza takılan soruları bize iletmeden önce bu sayfaya göz atmanızı tavsiye ederiz. Sadece ürünlerimiz hakkında değil kapalı alanın hava kalitesi hakkında da cevapları sayfamızda bulabilirsiniz.

banner

Liftree hava Temizleme Cihazları Hakkında

İyon jeneratörü milyarlarca elektron üretir ve anyon negatif iyon haline gelir. Bu iyonlar, her kapalı alanda bulunan doğal hava hareketleri yoluyla havaya yayılır. Havadaki parçacıkların birçoğu pozitif yüklü olduklarından bu parçacıkları negatif olarak şarj ederler. Negatif yüklü parçacıklar daha sonra pozitif yüklü kollektöre çekilirler. Daha büyük parçacıklar, negatif iyonlar onlara tutunca onları yere düşürmek için çok ağır hale gelir. Sonuç, daha temiz ve sağlıklı bir havadır.
Lifetree, negatif iyonlarla havayı gençleştirdiği olumlu bir yan etkiye sahiptir. Negatif iyonlar doğada bol miktarda bulunmaktadır. Özellikle hava moleküllerinin parçalanıp ayrıldığı büyük miktarlarda bulunurlar. Bu, havanın şelale ve şimşekli fırtınadan sonra neden taze ve keskin geldiğini kısmen açıklıyor. Ofisler ve evler gibi ortamlarda, negatif iyonların miktarı çok düşüktür. Hava kalitesi, yazıcılar, televizyonlar, bilgisayarlar ve benzeri elektrikli cihazlar tarafından üretilen sağlıksız olmayan pozitif iyonların üretimi ile daha da kötüleşir.
Özetle, IonFlow, negatif iyonların üretimi yoluyla doğanın güçlerini harekete geçirerek havayı temizlediği söylenebilir. En iyisi doğal temizliktir.
IonFlow hava temizleyicinizi tüm duvar ve mobilyalardan en az 1 metre uzakta tutmanızı ve 500C modelini tavandan aşağıya 1,5 metre (0.5 metre) asmanız önerilir. Bu önerilere uyulmazsa yakınlardaki duvarlar ve / veya mobilyalar biraz kirli olabilir.
Ayrıca, hava temizleyicisini, statik hale gelme ve toplayıcılar gibi davranma potansiyel riski nedeniyle tüm metal nesnelerden en az 1 metre uzakta tutmanızı öneririz. Metalik nesnelerin ulaşabileceği küçük elektrik şarjı zararsızdır.
IonFlow hava temizleyicisini temizleme son derece kolaydır ve yalnızca birkaç dakika sürer.
Kolektörü ne sıklıkta temizlemeniz gerektiği, ortamın ve çevrenin ne kadar kirletildiğine bağlıdır. Genel olarak kollektör yaklaşık iki haftada bir temizlenmelidir, ancak çok kirli ortamlarda kullanıldığında daha sık temizlik gerektirebilir.
Lifetree hava temizleyicisi, geleneksel iyonizasyon tekniğini temel alır, ancak daha da geliştirilmiş ve optimize edilmiştir; bu, ozon üretimi gibi daha önceki dezavantajın başarıyla ortadan kaldırıldığı anlamına gelmektedir.
Havayı negatif iyonlarla temizlemek ve onları bir kolektör ile yakalamak için temel fikir yine aynıdır, ancak bu amaca ulaşmak için kullanılan teknoloji tamamen farklıdır. Lifetree ozon üretimi problemini çözmek için uzun yıllar çalıştı. Sonuç, tamamen ozonsuz çok verimli bir hava temizleyicisidir.
Ozon test raporunu BURADAN inceleyebilirsiniz. Ayrıca diğer tüm raporlarımızı da BURADAN inceleyebilirsiniz.
Lifetree, normal bir ev ortamında 50 metrekare'ye kadar olan odalarda kullanmanızı öneririz.
Evet, Lifetree ürünleri her türlü parçacığı temizler. Toz, polen, tütün vb. Birçok kişide alerjik ve zararlı reaksiyonlara neden olur. Bu parçacıkları havadan uzaklaştırarak alerjik reaksiyonları hafifletebilir.
Evet, koku aslında parçacıklardır. Lifetree ürünleri partikülleri giderir, dolayısıyla bu parçacıkların neden olduğu koku giderilir.
Evet, Nature Scientific Reports'da (dünyanın en prestijli bilimsel kuruluşlarından biridir) Karolinska Institutet'in (Nobel Tıp Ödülü alanının dünyadaki en büyük ve en ünlü hastane ve tıbbi enstitülerden birisi) bir araştırmasına göre Lifetree hava temizleyicileri havadaki virüsü ortadan kaldırır. Test canlı bir kobay üzerinde yapılmıştır. Hava temizleyicileri açıkken, kobayların 4'te 3'üne havadan bir grip virüsü bulaştırılmış, ancak Lifetree hava temizleyici açıkken hiçbirine bulaşmamıştır.
Diğer hava temizleyicileri, buna benzer ünlü tıbbi araştırma enstitüsü tarafından araştırılan ve test edilen başka bir hava temizleyicisine sahip değildir. Benzer şekilde bilimsel dergi testleri başka hiçbir temizleyici için yayınlamamıştır. Dahası, bildiğimiz kadarıyla hayvanlar üzerinde ve otantik gerçek yaşam koşullarını taklit eden koşullarda sadece Lifetree hava temizleyicileri test edilmiştir.
Gazlar parçacıklar değil moleküllerdir. Lifetree, diğer filtreli hava temizleme cihazları gibi havadaki gazları temizlemez.
Hayır, parçacıklar toplayıcıya bağlandıktan sonra, ünite kapansa bile orada kalırlar. Ayrıca bir negatif iyonun kendisini bir parçacığa bağladığında, bu parçacık nötralize edillmektedir. Dolayısıyla, insanlar üzerindeki virüs, bakteri, alerjen, vb. gibi zararlı etkilerini kaybeder.
Hayır, kirlendiğinde kirli ortamlarda hızlı bir şekilde verimliliği kaybeden diğer filtreli hava temizleme cihazlarının aksine, Lifetree ürünü zamanla etkinliği kaybetmez. Toplayıcı son derece kirli olsa bile, negatif yüklü parçacıkları çekme kabiliyetini korur. Yukarıda belirtildiği gibi, virüsler, bakteri veya alerjen gibi tehlikeli parçacıkları nötralize edenin kollektör olmadığına dikkatinizi çekmek isteriz; bu parçacıklar, negatif iyonların bağlandığı anda havada nötralize edilmiştir. Dahası, bir kollektör yokluğunda bile, iyonlar parçacıklara yapışır ve artan kilolarından dolayı duvarlara, mobilyalara veya hava temizleyicisine yapışırlar.
Evet, çünkü Lifetree ürünleri herhangi bir gürültü üretmiyor, tamamen sessiz, son derece enerji açısından verimli ve ürününüzün açık olmasını öneriyoruz. Hava kalitesini algılayan yerleşik bir sensör sayesinde, iyon üreteci elektronların üretimini ve toplayıcıyı buna göre ayarlar. Bu nedenle, hava kirli ise, daha fazla iyon üretecektir.
Lifetree ürünleri rakiplerimizin ürünlerine kıyasla çok daha az enerji tüketir. Ortalama saatte 5W tüketiyor. Düşük enerji tüketimi, ürünleri son derece verimli ve çevre dostu yapar.
Hava temizleme cihazının işletme maliyeti hakkında daha fazla bilgi için BURAYI tıklayınız.
Lifetree hava temizleyici mutlak gürültü seviyesi sadece 5dB'dir. Standartlara göre arka plandaki gürültü de dahil olmak üzere gürültü seviyesi 21dB'dir. İnsanlardaki işitme eşiği genellikle 10 dB olarak ayarlanır. Rakiplerimizin hava temizleyicileri, genellikle 30 ila 70 dB arasında bir gürültüyü verir; bu da, daha uzun süre maruz kaldığında insan sağlığına zararlı olabilir.
Farklı hava temizleyicilerinin gürültü seviyeleri hakkında daha fazla bilgi için BURAYI tıklayınız.
Ürünlerimiz süresiz olarak çalışır. 20 yıldır devam eden prototiplerimiz var ve hala tamamen işlevseldirler.
Tüm ürünlerimiz, tüm dünyadaki mevcut mevzuat ve düzenlemeleri yerine getirdiğimizden emin olmak için üçüncü parti enstitüler ve kuruluşlar tarafından test edilmiştir.
Ürünümüzün ozon emisyonu Kaliforniya'daki Hava Kaynakları Kurulu ve Finlandiya'nın Fin VTT Teknik Araştırma Merkezi tarafından test edilmiş ve onaylanmıştır. Ürünlerimizin ürettiği ozon seviyeleri ölçüm aletinin algılama limitinin (0,002 ppm) altındadır. Bu nedenle, ozon üretimi ihmal edilebilir ve zararsızdır.
Kollektöre dokunduğunuzda hissedilebilecek elektrik boşalması son derece düşüktür. Intertek'in yönetmelikleri ve mevzuatı karşılamak için gerçekleştirdiği testlere göre, elektrik deşarjı, tehlikeli sayılabilecek seviyelerin 2000 katın altındaydı. Bebekler ve hayvanlar bile zarar görmeden toplayıcıya dokunabilir.
Elektromanyetik alan yönetmelik ve mevzuatları karşılamak için Intertek tarafından test edilmiş ve onaylanmıştır.
Hayır, ürünlerimiz, Tayland gibi son derece nemli iklimlerde, verimlilikte veya kalitede herhangi bir düşüş olmaksızın kullanılıyor.
Diğer sağlıkla ilgili cihazlarda olduğu gibi, şirketlerin ürünlerinin verimliliği konusunda çok sayıda iddia var. Bunlar hava temizleyicileri üzerinde derecelendirilebilir: Etkin alan kapsama; Saatte hava değişimi; Havanın ne kadar iyi saflaştırıldığını belirleyen temiz hava iletim hızı; Enerji kullanımı; Ve değiştirme filtrelerinin maliyeti. Göz önüne alınması gereken diğer önemli faktörler, filtrenin süresinin uzatması beklenen uzunluk (aylar ya da yıllar halinde ölçülür) ve üretilen gürültünün (desibel olarak ölçülmüştür) temizleyicinin çeşitli ayarları tarafından çalıştırılmasıdır. Yukarıda belirtildiği gibi, gürültü hava temizleyicileri ile genellikle görmezden gelinen bir sorundur. Yüksek hava temizleyicisinin sağlık sonuçları ciddi olabilir. Bütün bu rakamlar ve gerçekler düzenli tüketicilerin bir hava temizleyici değerini doğru bir şekilde değerlendirmesini zorlaştırıyor.
Ayrıca, birçok şirketin beyanlarında bulunan testlerin, farklı ürünler arasında doğru ve adil bir karşılaştırmanın yapılması için doğru bir şekilde değerlendirilmesi önemlidir. Kesinlikle testler daha az bilinen enstitüler tarafından yapılırsa.
Filitreli Hava Temizleme cihazları;
Günümüzde hava temizleyicilerin çoğunluğu filtreler ile satılmaktadır, çünkü havayı temizlemek için nispeten basit bir çözümdür. Bununla birlikte, Lifetree'nin çözebileceği ama filtreli hava temizleme cihazlarının çözemedi birçok sakıncası vardır. Bunlardan bazıları şunlardır:

Verimlilikte hızlı düşüş.
Gürültülü
Pahalı, sık ve rahatsız edici filtre değişimi.
Odak, 0,3 mikrondan daha büyük partikülleri havayı temizlemektir.

Iyonlayıcı Hava Temzileme Cihazları
Piyasadaki iyonlaştırıcıların birçoğu, ürettikleri iyonların sayısı ile ilgili olarak çok az veya hiç güvenilir bilgiye sahip değildir; bu da doğru bir şekilde değerlendirilmelerini zorlaştırmaktadır. Büyük miktarda iyon ürettiğini iddia eden birçok iyonlaştırıcı da güvenlik seviyelerinin üstünde olan seviyelerde ozon üretir.
Pazarlanan diğer teknolojiler plasmacluster, iyonizasyon ve karbon filtreleri ile birlikte diğer filitreli hava temizleyiciler gibi farklı teknolojilerin çeşitli kombinasyonlarıdır.

Kapalı Alan Hava Kalitesi Hakkında

Hava temizleme cihazları ailemizden, hastanelere, laboratuvarlara ve sanayilere kadar birçok alanda yararlıdır. Bu alanların tamamında ortak düşünce ise kapalı alandaki bu hava kalitesini iyileştirme ve steril hale getirmek. Lifetree ise bu talebi zamanla karşılayacaktır. Neden hava temzileme cihazına gerek duyarsın sorusunun 3 temel cevabı vardır:
1- Kapalı alandaki hava kirliliği en sanayileşmiş şehirlerde bile açık alandan daha kirlidir ve zamanımızın %90 yaklaşık bu alanlarda geçmektedir.
2- Kirli hava sağlığa zararlıdır ve astım, alerji, kardiyo, yorgunluk, mide bulantısı, baş ağrısı, solunum kaybı gibi ciddi sağlık belirtilerine neden olur.
3- Kirli hava siz ve toplum sağlığına karşı zaman ve para kaybına mal olur.
Partükül Madde veya PM, havada bulunan parçacıkların adıdır; toz, kir, kurum, duman ve sıvı damlacıkları. 2.5 parçacık boyutunu, parçacık çapındaki mikrometre sayısını belirtir. Çapı 2.5 mikrometre (PM2.5) küçük olan parçacıklara  "ince" parçacıklar denir ve sağlık ile ilgili en üyük riski bu parçacıklar oluşturur. Küçük boyutları nedeniyle ince parçacıklar akciğerlerin derinliklerine yerleşebilir. (İnce diye belirtilen bu parçalar bir insan saç telinin 30 da 1 i kadar küçüktür.)
Onları görmememize rağmen nefes aldığımız hava mikroskopik parçacıklarla doludur. Bu parçacıklar genellikle sağlığa zararlıdırve dolayısıyla belirli bir hava kirliliği türü olarak kabul edilir. Bu parçacıkların boyutubirkaç nanometre (milimetrenin bir milyonda biri) ile birkaç mikrometre ( milimetrenin binde biri) arasındadır. Son yıllarda partikül boyutu ve sağlık etkileri arasında ilişkiyi araştırdılar. Çok ince parçacıkların (yaklaşık yüz nanometre) özel bir rol oynadığını ve kaba parçacıklara oranla potansiyel olarak daha tehlikeli olduğunu gösteren ikna edici sonuçlar elde ediyorlar.
Bu sonuçlar literatürde iyi tanımlanmıştır, örneğin DSÖ Hava Kalitesi Yönergeleri.
Kısaca havadaki parçacıkların seviyesinin artmasıyla ilgili akut negatif sağlık etkilerinin şunları içerdiği istatistiksel kanıtlar bulunmuştur:
Astım tedavisinin kullanımı arttı.
Astım hastalarında astım atakları.
KOAH (kronik obstrüktif akciğer hastalığı) atakları.
Kardiyovasküler hastalıklar için hastaneye kabul.
Kalp krizi, inme ve solunum problemlerinden ölümler.

Parçacıklara karşı duyarlılığı yüksek olan insanlar üzerindeki bu akut sağlık etkilerinin yanında, bilim insanları normal insanlar üzerinde uzun vadeli bir etki bekliyorlar: Yaşlanma beklentisi, yüksek partikül konsantrasyonlarının sonucunda önemli ölçüde azalmaktadır. Ayrıca, bir çalışma (akciğer gelişiminde 10-18 yaş arası trafik görme etkisi: bir kohort çalışması, Gauderman, www.thelancet.com, online 26 Ocak 2007'de yayınlandı.) Akciğerlerin gelişimi arasındaki ilişkiyi açıklayan Ve evleri ile yoğun bir yol arasındaki mesafe bu ifadeyi destekleyebilir.
Çok ince nanoparçacıkların akciğerlere çökmesi ve bunun insan sağlığıyla ilişkisi
-Ultra-ince parçacıklar (yaklaşık yüz nanometre aralığında) özel bir rol oynuyor gibi görünmektedir ve kaba parçacıklardan daha tehlikelidir. Bu nedenle halen devam etmekte olan bilimsel araştırmalara tabi tutulmaktadır. Bazı olası açıklamalar şunlardır.
- Bunlardan biri, aerodinamik özelliklerinden ötürü, ultra-ince parçacıklar ciğerlerde kaba parçacıklara nazaran daha derine nüfuz eder ve daha derine çöker. 20 nm civarındaki parçacıkların yaklaşık% 50'si, aşağıdaki grafikte gösterildiği gibi akciğerlerin derinliklerinde birikir. Burun ve boğazda daha büyük parçacıklar yakalanır.
-Başka bir açıklama ultra-ince partiküllerin konsantrasyonunun genel olarak kaba partiküllerin konsantrasyonundan çok daha yüksek olmasıdır. Akciğerler, iltihaplanmaya götüren akciğer keseciklerinde biriken yüksek partiküllerle başa çıkamazlar.
-Bununla ilgili olarak ultra-ince parçacıkların nispeten yüksek toplam yüzey alanı var. Belirli bir sayıda veya hacimdeki parçacıkların yüzey alanı, ultra-ince parçacıklar için, daha büyük parçacıklara göre çok daha yüksektir. Bilim adamları yüzey alanının akciğerlerdeki serbest radikal aktivitesi ve oksidatif stres ile ilişkili olduğunu düşünüyor. Oksidatif stresin inflamatuar etkileri olduğu bilinmektedir.
-Dördüncü olası açıklama, parçacıkların boyutunun insan hücresel yapılarından çok daha küçük olmasıdır. İnsan vücuduna girebilir ve kalp ve beyin hastalıklarına neden olan kan dolaşımına son verebilirler.
-Havadaki parçacıkların zararlı etkilerindeki diğer bir yönü, dizel egzozu gibi (ultra ince) parçacıkların genellikle kanserojen olduğu bilinen polisiklikaromatik hidrokarbonlar gibi zehirli kimyasallarla kaplanmasıdır.
Son 60 yılda inşa edilen binaların tamamında komple havalandırma sistemleri (mekanik besleme ve egzoz havası) var. Bunlar binaların büyüklüğü, sıklığı ve daha iyi yalıtılmış inşaat malzemeleri nedeniyle gerekliydi. Bütün bu binalar büyük elektrikli süpürgeler gibi işlev görüyor ve zamanımızın çoğunu filtre torbasında geçiriyoruz, bu durum absürd bir durum ama ne yazık ki gerçek. İç mekan iklimi aynı zamanda bakteri, mantar ve virüsün gelişmesi için dostane bir ortam yaratır.
Kapalı havanın genelde dış havadan 4-5 kat daha kötü olduğu kanıtlanmıştır, çünkü çoğu havalandırma çok miktarda ince parçacıkları idare edemez ve sistemler sıklıkla aşağıdakilerin bir sonucu olarak arızalanır:

- Doğal havalandırmayı azaltan tam izolasyon (özellikle iklim değişikliği olan ülkelerde).
- Havalandırma kanalı sistemleri hava akışı ve dengesini önleyecek şekilde tehlikeli bir şekilde kirlenmiş olarak tespit edilmesi.
- Hava parçacıklarının yalnızca bir kısmı besleme hava filtresi sistemine yapışması ve geri kalan kısım doğrudan binaya geçmesi.
- Egzoz sistemi, belirli bir ağırlığa sahip olduğu için parçacıkların ekstraksiyonunu verimli bir şekilde idare edememesi.
- Kötü besleme havası, örneğin otomobil egzoz dumanlarına çok yakın, restoran egzozu, endüstri egzozu.
- Egzoz havası, besleme havasına yakın olacak şekilde konumlandırılmıştır.
- Havalandırma sisteminin gece boyunca geçici olarak kapatılması (paradan tasarruf sağlamak için) filtreleri ve havalandırma sistemlerini buharlaşmaya maruz bırakır; bu da mantar, bakteri, virüs ve kalıp için yaşanabilir bir ortam yaratır. Havalandırma sistemi açıldığında bu mikroplar sabahları binaya itilir.
- Besleme filtresi çok nadiren değişir, bu da filtrenin bina içine sürekli itilen mikroplar için yaşam ortamı haline geldi.
- Mekanik egzozun basınca neden olduğu gösterilmiştir, bu da kirli havanın izolasyon ve zeminde doğal duvara ve deliklere emilmesini sağlar.
- Minimum temiz hava tedariki için neredeyse her yerde düzenlemeler ve standartlar vardır, ancak bu standartlar asla genel olarak karşılanmamaktadır.
Onları göremememize rağmen, nefes aldığımız hava mikroskopik parçacıklarla doludur. Bu parçacıklar sağlık açısından tehlikelidir ve bu nedenle belirli bir hava kirliliği türü olarak kabul edilir. Genellikle bu tür hava kirliliğine ince toz adı verilir. Bu parçacıkların boyutu birkaç nanometreden birkaç mikrometreye kadardır. Şu anda düzenleme önemli ölçüde ince parçacıkların ölçülmesi ve azaltılması üzerine odaklanmaktadır. İnce parçacıklar çoğu zaman Parçacık Maddesi (PM) derecelendirmeleriyle tanımlanır. PM10, 10 mikrometreden küçük bir çapa sahip parçacıkları temsil eder.
Bununla birlikte, kentsel havadaki parçacıkların çok büyük bir bölümü (>% 90), yaklaşık 100 nanometre (nm) küçük parçacıklara ve daha küçük boyutlara sahiptir. Buna ultra-ince partiküller veya nanopartiküller diyoruz. Yukarıdaki resim, ince ve aşırı derecede ince parçacıkların boyutunun farkını açıkça göstermektedir. Çok ince parçacıklar halihazırda izlenen seviyelerin altında bulunur. Başka bir deyişle, insanlar etrafında havada önemli görünmeyen bir faktör var. Günümüzün filtreli hava temizleyicilerinin çoğu kendi hesaplarına göre sadece 300 nm kadar küçük parçacıkları yakalayabilir. Başka bir deyişle, yalnızca havanın% 10'dan azını temizlerler.
Ultra ince parçacıkların özel bir sınıfı kasıtlı olarak nanomateryal endüstrisi tarafından üretilen parçalardır. Ultra-küçük boyutları nedeniyle, bu tür nano-materyallerin çok özel özellikleri vardır. Tıbbi, endüstriyel ve tüketici uygulamalarında kullanılırlar. Örneğin, karbon nanotüpleri çok hafif, ancak güçlü tenis raketleri üretmek için kullanılır. Bu malzemeler, 100 nanometre'lik bir boyuta sahip parçacıklardan oluşumaktadır.
Ortaya çıkan nanomateryal endüstrisinin önümüzdeki on yılda kullanımının artmasına devam etmesi ve gelecekte bu endüstride milyonlarca insanın çalışması bekleniyor. Ultra-ince parçacıklara genel olarak benzer şekilde, nano-endüstri ortamında üretilen nanoparçacıklar, çalışan nüfusun sağlığı için potansiyel bir tehlike oluşturabilir.

Müşterilerimizin Ürün Hakkındaki Görüşleri

Müşterilerimizin söyledikleri ürün hakkındaki en değerli bilgiyi sizlere verecektir. Bundan daha iyi bir kanıt elde edemezsiniz.

banner

Ne İcat Ama !"Noa artık ilaçları teneffüs etmek zorunda değil ve çok daha iyi uyuyor. Bazı zamanlar hala öksürük krizi yaşıyor ancak yeterli dinlenme süresine sahip olduğundan çok daha güçlü ve ilaç olmadan baş edebiliyor. "

Karin van der Hoor, Hollanda

06_viru_blues


İnanılmaz"Bazı ciddi solunum sıkıntısı çeken kızımız için aldık ve çok yardımcı oldu, ancak beklemediğimiz toza alerjisi olan oğlumuzun da yararlanması. Onun üzerindeki etki inanılmazdı. "

Kevin Cole, ABD Askeri Üssü, Japonya

06_viru_blues


Artık gece uykumu bölen öksürük atakları yok."Yaklaşık 30 yıldır ilk defa, yazın gece öksürük krizi yaşamadım. Polen alerjimin belirtileri, yüksek polen dönemlerinde bile ortaya çıkmadı. " 
Mehmet Soyal, İzmir

06_viru_blues


Hayatınız Değişiyor."İlk gençliğimden bu yana mevsimsel saman nezlesi rahatsızlığı çektim. 20'li yaşların başından beri astım ataklarının komplikasyonu ilaç almadığım sürece yaz aylarında sık sık geceleri uykumumu bozuyordu. Bu yılın başlarında Lifetree hava temizleyicilerini yatak ve oturma odalarımıza aldık ve neredeyse 30 yılda ilk sefer yaz aylarında henüz bir gece krizi yaşamadık. Polenlerin yüksek olduğu dönemlerde bile saman nezlesi semptomları azalıyor. Şimdi polen sezonunun en iyi bölümünü inceledim ve ilaç almaya hiç gerek duymadım. Hiç şüphesiz, bunun hava temizleyicileri yüzünden olduğunu düşünüyorum. "
Jeannette Petersen, Danimarka

06_viru_blues


Hava temizleyicileri olmadan asla asla."Lifetree hava temizleyici tamamen ailenin sağlığını geliştirdi. Oğlum iki kat iyileşen Rhinitis ile kötü muamele yapıyordu. Kocam sinüsleriyle daha az muzdarip ve nispeten migrensizim. Kollektörü temizlediğimde havamdan ne kadar pislik çıkardığını görünce hep şaşırıyorum. Her odada hava temizleyicileri var ve her misafirimize Lightair hava temizleyicisini öneriyorum ayrıca yenilikçi tasarımı ile çekicide. Ben asla hava temizleyicileri olmadan yaşayamayacağımı öğrendim. "
Sara Cuff, İngiltere

06_viru_blues


Sadece muhteşem!"Birkaç ay önce bir tane aldım ve muhteşem oldu. Söz verdiği her şeyi sunan ve göz kamaştırıcı bir tasarıma sahip. Kızım oldukça kötü alerjiden muzdarip ve bütün gece boyunca biraz iyi uyku almakta zorluk çekiyor. Bir hafta sonra metal şey (filtre) toplanan şeyler görmeye başladık ve kızımız bütün gece ilk kez sorunsuz uyudu. Birkaç hafta sonra ilk kez temizledik ve kızlarımıza ne olacağını görmek için hava temizleme cihazını çalıştırmadan onu uyuttuk. 2 gün sonra daha önce olduğu gibi aynı sıkıntı başladı. Biz tekrar açtık ve bundan sonra tekrar daha iyi uyuyor "
Veronica, ABD

06_viru_blues