0 items - 0,00 ₺

Diğer Görünümler

CellFlow Mini Hava Temizleme Cihazı

Bu ürünü ilk yorumlayan siz olun

Normal Fiyat : 1.699,90 ₺

Special Price 1.249,90 ₺

Stok Durumu : Stokta var

Kısa Açıklama

6 ay'a varan taksit seçeneği ile...


Havale ile alımlarda havale10 indirim kodu ile sepette %10 indirim

CellFlow Hava Temizleme Cihazı, iyonlaşma teknolojisi ve benzersiz Eko Hassas Filtresi ile en yaygın zararlı parçacıklardan kaynaklanan kirli havayı verimli bir şekilde temizler. 


Kapsadığı Alan:                        20 MetrekareÜrünün Avantajlarını Daha Detaylı İncelemek İçin Tıklayınız.

Açıklama

Detaylar

CellFlow Mini Hava Temizleme Cihazı

CellFlow Mini en son yenilikçi çözümümüzdür. Havanızı yatak odası veya çocuk odası gibi daha küçük bir odada bulunan en yaygın zararlı partiküllerden mükemmel bir şekilde temizlemek için tasarlanmıştır. CellFlow Mini, evinize kolay yerleştirmek için kompakt bir tasarıma sahiptir ve seyahat ederken yanınızda taşıyabilecek kadar küçüktür.

Çok düşük desibel ses seviyesiyle birleştiğinde, CellFlow Mini, nerede olursanız olun, kirleticilerden arınmış mükemmel bir gece uykusu çekmenizi sağlar. 20 m2'ye (215 feet kare) kadar olan alanları temizler.

CellFlow Hava Temizleme Cihazı, iyonlaşma teknolojisi ve benzersiz Eko Hassas Filtresi ile en yaygın zararlı parçacıklardan kaynaklanan kirli havayı verimli bir şekilde temizler. İyonizasyon, Eko Hassas Filtre pozitif yüklü iken, havadaki partikülleri negatif yüklü yaptığımız anlamına gelir. Bu şekilde partiküller, bir mıknatısın çalışmasıyla aynı şekilde filtreye takılır. Eco Precision Filter ayrıca, geri dönüştürülmüş malzemelerden üretilmiştir ve geleneksel filtrelerden üç kat daha uzun ömürlüdür. 

Geleneksel hava temizleme çözümleri yalnızca PM0.3'ten daha büyük partikülleri ele alır ve iç mekan havasındaki en tehlikeli partiküller ile baş edemez, bu nedenle zararlı iç mekan hava kirliliğinin sadece% 10'unu ele alır. CellFlow teknolojimiz, havanızı PM0.1'e kadar trafik kirliliği, küf, duman, ince toz, virüs, evcil hayvan alerjenleri ve daha fazlası gibi kirleticilerin% 99,99'undan etkili bir şekilde temizler. 

Özellikler


Boyutlar  : 21 x 9,3 x 21,8 cm
Ağırlık : 1.2 Kg (Adaptör Hariç)
Oda Etki Alanı : 20 m2 Yaklaşık
Ses Seviyesi : 20-38 dBA
Enerji Tüketimi : 1.6W - 3W
Ozan Seviyesi 0 ppm, Ölçülebilir değildir. (Test edilen ölçüm cihazları 0.002 ppm'e kadar ölçebilmektedir.)
Sertifikalar EMC (Electromagnetic Quality) CE, ETL (US), GS, S, BSMI, CQC
Parçacık Azaltma : Havanızı PM0.1'e kadar trafik kirliliği, küf, duman, ince toz, virüs, evcil hayvan alerjenleri ve daha fazlası gibi kirleticilerin% 99,99'undan etkili bir şekilde temizler.
 Diğer Özellikler: 2 Kademeli Fan Seviyesi

Yorumlar

Kendi Yorumunuzu Yazın

Yorumladığınız ürün : CellFlow Mini Hava Temizleme Cihazı

Ürün Etiketleri

Etiketleri ayırmak için boşluk kullanınız. Deyim tipindeki etiketler için tekli tırnak (') kullanınız.