0 items - 0,00 ₺

Müşterilerimizin Ürün Hakkındaki Görüşleri

Müşterilerimizin söyledikleri ürün hakkındaki en değerli bilgiyi sizlere verecektir. Bundan daha iyi bir kanıt elde edemezsiniz.

banner

Ne İcat Ama !"Noa artık ilaçları teneffüs etmek zorunda değil ve çok daha iyi uyuyor. Bazı zamanlar hala öksürük krizi yaşıyor ancak yeterli dinlenme süresine sahip olduğundan çok daha güçlü ve ilaç olmadan baş edebiliyor. "

Karin van der Hoor, Hollanda

06_viru_blues


İnanılmaz"Bazı ciddi solunum sıkıntısı çeken kızımız için aldık ve çok yardımcı oldu, ancak beklemediğimiz toza alerjisi olan oğlumuzun da yararlanması. Onun üzerindeki etki inanılmazdı. "

Kevin Cole, ABD Askeri Üssü, Japonya

06_viru_blues


Artık gece uykumu bölen öksürük atakları yok."Yaklaşık 30 yıldır ilk defa, yazın gece öksürük krizi yaşamadım. Polen alerjimin belirtileri, yüksek polen dönemlerinde bile ortaya çıkmadı. " 
Mehmet Soyal, İzmir

06_viru_blues


Hayatınız Değişiyor."İlk gençliğimden bu yana mevsimsel saman nezlesi rahatsızlığı çektim. 20'li yaşların başından beri astım ataklarının komplikasyonu ilaç almadığım sürece yaz aylarında sık sık geceleri uykumumu bozuyordu. Bu yılın başlarında Lifetree hava temizleyicilerini yatak ve oturma odalarımıza aldık ve neredeyse 30 yılda ilk sefer yaz aylarında henüz bir gece krizi yaşamadık. Polenlerin yüksek olduğu dönemlerde bile saman nezlesi semptomları azalıyor. Şimdi polen sezonunun en iyi bölümünü inceledim ve ilaç almaya hiç gerek duymadım. Hiç şüphesiz, bunun hava temizleyicileri yüzünden olduğunu düşünüyorum. "
Jeannette Petersen, Danimarka

06_viru_blues


Hava temizleyicileri olmadan asla asla."Lifetree hava temizleyici tamamen ailenin sağlığını geliştirdi. Oğlum iki kat iyileşen Rhinitis ile kötü muamele yapıyordu. Kocam sinüsleriyle daha az muzdarip ve nispeten migrensizim. Kollektörü temizlediğimde havamdan ne kadar pislik çıkardığını görünce hep şaşırıyorum. Her odada hava temizleyicileri var ve her misafirimize Lightair hava temizleyicisini öneriyorum ayrıca yenilikçi tasarımı ile çekicide. Ben asla hava temizleyicileri olmadan yaşayamayacağımı öğrendim. "
Sara Cuff, İngiltere

06_viru_blues


Sadece muhteşem!"Birkaç ay önce bir tane aldım ve muhteşem oldu. Söz verdiği her şeyi sunan ve göz kamaştırıcı bir tasarıma sahip. Kızım oldukça kötü alerjiden muzdarip ve bütün gece boyunca biraz iyi uyku almakta zorluk çekiyor. Bir hafta sonra metal şey (filtre) toplanan şeyler görmeye başladık ve kızımız bütün gece ilk kez sorunsuz uyudu. Birkaç hafta sonra ilk kez temizledik ve kızlarımıza ne olacağını görmek için hava temizleme cihazını çalıştırmadan onu uyuttuk. 2 gün sonra daha önce olduğu gibi aynı sıkıntı başladı. Biz tekrar açtık ve bundan sonra tekrar daha iyi uyuyor "
Veronica, ABD

06_viru_blues